#Veronika Rezková

Verča je spoluzakladatelka a “Capo si tutti capi” (“šéf šéfů”) našeho divadelního gangu. Pokud byste ji náhodou hledali, pravděpodobně nás jako režisérka s láskou “drtí” někde na zkoušce, píše scénář na novou hru nebo u sklenky (*čehokoliv co teče), oslňuje obecenstvo svými sarkastickými vtípky.

Aby toho nebylo málo, přes den pravidelně hraje roli pilné studentky aspirujíci na titul inženýra. Po večerech zase spřádá ďábelské plány, jak posunout naše divadlo ještě dál. Není divu, že se právě tato superžena dostala do čela naší bandy.

Koordinace oko/ruka
12%
Harmonický smích
29%
Schopnost včas brzdit v autě
48%

#Bylo / Nebylo?

Veronika přišla do našeho spolku s poměrně jasným plánem. Napříč tomu, že znala koncept našeho divadla, a jak vypadají naše hry, trvala si na svém a to, že chce hrát rytíře bez koně, který nedokáže bojovat a vždy uteče z bojiště. Nejdříve jsme to nechápali, ale Veronika je velmi dobrý řečník a přesvědčila nás o tom, že může být pro nás přínosná. Naše hry jsme se rozhodli neupravovat a role rytíře se jen dopsala do každé hry, i když to tam nesedělo. 

Vztah s ní se ale zkomplikoval, když po měsíčním působení začala mít herecké manýry a svou roli přenesla i do svého soukromého života. Na akce chodila stále v brnění, zpod kterého byl cítit zápach potu. Upozorňovali jsme jí na to, ale Veronika se ohradila slovy, že ani rytíři z Kladna se ve středověku nesprchovali a dala se na útěk.

 Na jiné akci zase napadla postaršího muže a opět se dala na útěk. Ptali jsme se jí na to, proč to udělala a její odpověď byla, že jí připomínal Přemysla Otakara druhého. Posledním incidentem nazveme událost, kdy v brnění napadla fanoušky známého místního fotbalového klubu, přičemž ale utekla a fanoušci zbili 97% našich členů. Veroniky si ale vážíme, má pro nás historickou hodnotu a tolerujeme jí, že nechodí na každou zkoušku, protože má tendenci v úterky simulovat dobíjení hradů na českých polích. 

#Bylo / Nebylo?

Veronika přišla do našeho spolku s poměrně jasným plánem. Napříč tomu, že znala koncept našeho divadla, a jak vypadají naše hry, trvala si na svém a to, že chce hrát rytíře bez koně, který nedokáže bojovat a vždy uteče z bojiště.

Nejdříve jsme to nechápali, ale Veronika je velmi dobrý řečník a přesvědčila nás o tom, že může být pro nás přínosná. Naše hry jsme se rozhodli neupravovat a role rytíře se jen dopsala do každé hry, i když to tam nesedělo. 

Veroniky si ale vážíme, má pro nás historickou hodnotu a tolerujeme jí, že nechodí na každou zkoušku, protože má tendenci v úterky simulovat dobíjení hradů na českých polích. 

#Rozhovor

Přehrát video

Kontakt:

Kontakt: