#Dagmar Brzęczyszczykiewicz

Dáša by vám o sobě mileráda něco řekla, ale právě networkinguje někdě po světě a shání svým šarmem investorské dary pro naše divadlo. Až se vrátí, určitě se vám představí.

Schopný kameraman
5%
Proces přeměny na robo androidku
69%
Schopnost networkingu i na hřbitově
91%

#Bylo / Nebylo?

Dagmar je jediný člen, kterého jsme si našli my. Pracovala v Praze jako známá ortodoxní demotivátorka, která vedla aktivní kampaň proti motivačním citátům a chtěla se stát neznámou automechaničkou. Celá koncepce nám připadala pro divadlo přínosná, a tak jsme ji oslovili a představili se jako velmi ambiciózní, načež nás Dagmar automaticky přerušila, popřála nám brzký konec kariéry a hovor ukončila. Nenechali jsme se odradit a navštívili Dagmar osobně. 

Na první schůzce nás okamžitě urážela kvůli našemu vzdělání a slovně napadala naše rodiče. Stále jsme byli přesvědčeni, že ji můžeme zahrnout láskou, ale Dagmar měla jako hnací motor nastavenou nenávist, a protože jsme dospěli k závěru, že ji nelze změnit, vzdali jsme boj a smířili se s tím, že Dagmar nebude naší součástí.

 Bohužel – stali jsme se pro ni ideálním cílem a bez našeho souhlasu začala chodit na naše zkoušky, kde urážela všechny členy, majitele zkušebny a v rámci své vize být automechanikem – brala bez dovolení náhradní pneumatiky z aut členů, aby se naučila utahovat šrouby. Nikdy jsme Dagmar oficiálně nezaměstnali, ale bereme ji jako součást našeho společenství, kde panuje převážně pozitivní atmosféra a v rámci teorie Jin-Jang je Dagmar naším Jinem.

#Bylo / Nebylo?

Dagmar je jediný člen, kterého jsme si našli my. Pracovala v Praze jako známá ortodoxní demotivátorka, která vedla aktivní kampaň proti motivačním citátům a chtěla se stát neznámou automechaničkou.

Na první schůzce nás okamžitě urážela kvůli našemu vzdělání a slovně napadala naše rodiče. Stále jsme byli přesvědčeni, že ji můžeme zahrnout láskou, ale Dagmar měla jako hnací motor nastavenou nenávist.

 Bohužel – stali jsme se pro ni ideálním cílem a bez našeho souhlasu začala chodit na naše zkoušky, kde urážela všechny členy, majitele zkušebny.  Nikdy jsme Dagmar oficiálně nezaměstnali, ale bereme ji jako součást našeho společenství, kde panuje převážně pozitivní atmosféra a v rámci teorie Jin-Jang je Dagmar naším Jinem.

Kontakt:

Kontakt: